نامه روسای سه قوه به رهبری

بعد از بیانات مقام معظم رهبری روسای سه قوه عطف به بیانات ایشان نامه هایی جداگانه به معظم اله ارسال داشتند.

متن نامه ها به شرح زیر می باشد:

 

 

 

 

نامه آیت الله آملی لاریجانی به رهبر انقلاب

رئیس قوه قضائیه در نامه ای ضمن تشکر از بیانات ناصحانه مقام معظم رهبری گفت: قوه قضائیه در مسیر تذکرات مشفقانه ایشان حرکت می کند.


به گزارش مهر، متن این نامه به شرح زیر است:

                                                      بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک قائد عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (دامت برکاته)
سلام علیکم

با سپاس بیکران به آستان مقدس حضرت احدیت که نعمت ولایت را بر این امت ارزانی داشته و آنگاه که پاره ای سوء تدبیرها و گاه حواجس نفسانی در مسیر حرکت انقلاب مشکلاتی را فرا می نهد این حبل المتین الهی کشتی انقلاب اسلامی را به ساحل نجات رهنمون می شود.

اینجانب بر خود لازم می دانم از سوی خود و خانواده بزرگ دستگاه قضایی از بیانات ناصحانه و ارزشمند حضرت مستطاب عالی در جمع مردم شریف آذربایجان شرقی تشکر کرده و اعلام می کنم ، در مسیر اجرای توصیه ها و تذکرات مشفقانه حضرتعالی همچون گذشته گام های استوار بر خواهیم داشت.

از خداوند متعال طول عمر با عزت و سلامت آن جناب را مسئلت می کنم.

                                                                                      

 

نامه علی لاریجانی به رهبر انقلاب

رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رهبر معظم انقلاب گفت: تذکرات خیرخواهانه و منصفانه حضرتعالی در مورد رفتار قوا سپاسگذاری نمایم و آنچه از تذکرات به رعایت مصالح کشور توسط این بنده اشارت داشت با جان و دل پذیرا و آن را نصب العین کار خویش قرار خواهم داد.


به گزارش خانه ملت، رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رهبر معظم انقلاب گفت:  بیانات بلیغ حضرتعالی در ملاقات با مردم انقلابی آذربایجان به مناسبت سالروز قیام شکوهمند مردم تبریز از هر جهت راهگشا و امید آفرین برای ملت عزیز بود.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دامت برکاته

با سلام و عرض ارادت

بیانات بلیغ حضرتعالی در ملاقات با مردم انقلابی آذربایجان به مناسبت سالروز قیام شکوهمند مردم تبریز از هر جهت راهگشا و امید آفرین برای ملت عزیز بود.

حقیر لازم می دانم از تذکرات خیرخواهانه و منصفانه حضرتعالی در مورد رفتار قوا سپاسگزاری نمایم و آنچه از تذکرات به رعایت مصالح کشور توسط این بنده اشارت داشت با جان و دل پذیرا و آن را نصب العین کار خویش قرار خواهم داد و مطمئن هستم نمایندگان استیضاح کننده و قاطبه نمایندگان اندرزهای مشفقانه حضرتعالی را مبنای عمل خویش قرار خواهند داد و این نگاه بلند، بار دیگر عظمت و شوکت جایگاه تاثیرگذار ولایت فقیه را در نظام مقدس جمهوری اسلامی  نشان می دهد.

از خداوند متعال عزت، سربلندی و طول عمر آن حضرت را خواستارم.

 

نامه محمود احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب

«بسم الله الرحمن الرحیم


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی)

مقام معظم رهبری

با سلام و تحیت

عطف به بیانات حضرتعالی در روز شنبه ۹۱.۱۱.۲۸ به استحضار می‌رساند که اینجانب و همکارانم در دولت تا آخرین لحظات مسئولیت دلبسته به ارزش‌های انقلاب اسلامی کمر بسته خدمت به کشور و مردم خواهیم بود و اطمینان می‌دهم که همه تلاش ما به عنوان خادمان ملت، در مسیر اعتلای کشور و رفع مشکلات کشور خواهد بود و کوچکترین قدمی برخلاف مصالح کشور بر نخواهیم داشت.

دلبستگی و ارادت اینجانب و اعضای محترم دولت به جنابعالی همیشگی است. دوام سلامت و توفیقات حضرتعالی را از ایزدمنان مسالت دارم.»تاريخ : یک شنبه 29 بهمن 1391  | 09:58 ب.ظ | نویسنده : کوروش محمدی | نظرات 0