مدل منوی رستورانی(کافی شاپی) و هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه

سلام

معمولا زمانی که وارد رستوران ها یا کافی شاپ های به قولی با کلاس می شیم و میزی رو انتخاب می کنیم به همراه خانواده مستقر میشیم ،.........

 

 فردی به سمت ما میاد (البته طبق فیلم هایی که دیدیم) و دستش لیستی از محصولات موجود در اون مرکز خدمات دهی  هست  و افراد مراجعه کننده با دیدن لیست غذاها یا خدمات، اون موردی که متناسب با علاقه اون هست انتخاب می کنن.

 

در نماتیشگاه فعلی راسخون که در حال برگزاری هست. جدای از هدایای تبلیغاتی معمول (از قبیل بروشور و برگه یاداشت و یک کیف نایلونی قرمز رنگ و ...) دی وی دی هایی عرضه میشه با عنوان بازی های آنلاین(البته بدون هیچ لیبل و کاور و ..... )

 

عرضم خدمت مسئولین نمایشگاه ها(از همین جا بهشون سلام می کنم و بهشون خسته نباشید و خدا قوت می گم) و خوانندگان عزیز این بود که  چون یک نوع از محصول نرم افزاری  برای عرضه تهیه شده است. تنها انتظار یک دسته یا گروه یا صنف رو که علاقه مند به این گونه بازی ها هستند برآورده می کنه و فرد مراجعه کننده قدرت انتخاب نداره .

 

اما اگر بخواهیم تبلیغات هدفمندتری داشته باشیم و به فرد مراجعه کننده مقداری قدرت انتخاب بدیم(مراجعه کننده دوست داره انتخاب گر باشه) ،کار دیگه ای صورت داد. و جای رایت یک محصول نرم افزاری روی دی وی دی (بازی آنلاین) چند نوع محصول رو در  دی وی دی رایت کرد.

 

ما دارای واحد های مختلفی در راسخون هستیم که می تونیم در تبلیغات هدفمند و جذب دسته های مختلف روی اونا حساب کنیم.

نرم افزار

موبایل

چند رسانه ای(صوت و فیلم)

گالری تصاویر

تولیدات کاربران انجمن(البته منبع و ماخذی برای دسترسی بهشون نداریم).

 

به عبارت دیگر، متناسب با ماهیت نمایشگاه(یا حتی نزدیک به ماهیت نمایشگاه) ،محصولاتی از قسمت های بالا تهیه و گلچین بشه و با انتخاب فرد مراجعه کننده، به اون داده بشه.

مبنا در این پیشنهاد، دادن حق انتخاب به مراجعه کننده و معرفی عملی قسمت های مختلف راسخون هست.

به عنوان نمونه ما می توانیم از قسمت نرم افزار، آن دسته از محصولاتی که حال و هوای قرانی دارند(نمایشگاه قران است) انتخاب نموده و تکثیر کنیم.

در قسمت صوت و فیلم، گلچین سخنرانی های  شخصیت های مذهبی( نمایشگاه قران است). انتخاب و تکثیر بشه.

در قسمت موبایل، تم ها، نرم افزارها و تصاویر قرانی انتخاب و تکثیر بشه.

در قسمت تصاویر هم به همین شکل.

در مورد تولیدات کاربران انجمن و راسخون که یکی از مهمترین بخش این تبلیغات هست.(چون می تونه میزان ارزش و بهایی که تبلیغ کننده به کاربر فعلیش رو نشون بده. و تاثیر روانی خوبی بروی فرد مراجعه کننده داشته باشه. و فرد مراجعه کننده مکنه اگر توانایی داشته باشه سال بعد محصول خودش رو داخل دی وی دی ببینه)

البته همانطور که گفته شد اولا منبع و ماخذی برای دسترسی به تولیدت کاربران وجود نداره ثانیا این تولیدات فعلا انگشت شمار هستند.(پست ارسالی تا دلتون بخواد اما تولید محتوا .....) .

چکیده بحث

در نمایشگاه هایی که برگزار میشه در قسمت تبلیغات، بسته های نرم افزاری یا سخت افزاری در زمینه های مختلف (نه در یک زمینه مثلا بازی آنلاین) تهیه بشه و فرد مراجعه کننده با قدرت مانور و انتخابی که بهش داده شده، از بین چند مورد یک مورد رو انتخاب می کنه.

مثلا فردی که به سخنرانی شخصیت های مذهبی علاقه داره گلچین سخنرانی رو انتخاب می کنه.

فردی که فرزندی داره که اهل بازی هست بازی آنلاین رو مد نظر قرار میده.

عزیزی زمان بیشتری رو با تلفن همراهش سپری می کنه محصولی موبایلی انتخاب کنه.

......

این میشه یه مورد متفاوت نسبت به غرفه های دیگر.یک تبلیغ متفااوت و یک نتیجه متفاوت

 

گفتگو:

سلام

سلام بفرمایید.

مقداری راجع به سایتتون توضیح می دید؟

بله حتما ،راسخون یه پایگاه فرهنگی مذهبی هست که دارای قسمت های مختلفی است ...... اگه موافق باشید من می تونم بخشی از محصولاتی که در پایگاه ما موجود هست رو نشون بدم.

بله ممنون میشم

بفرمایید این لیست  محصولاتی هست که می تونید انتخاب کنید.

میشه دو تا محصول انتخاب کنیم؟

متاسفانه چون ما محدودیت داریم امکانش نیست.

من گلچین سخنرانی های مذهبی رو انتخاب می کنم.

الان می دم خدمتتون، بفرمایید.

خیلی ممنون لطف کردید.حتما به سایستتون سر می زنم.

باعث افتخاره 

خدا نگه دار.

 

 

التماس دعا

 


تاريخ : جمعه 21 تیر 1392  | 01:14 ق.ظ | نویسنده : کوروش محمدی | نظرات 1