ارسال و دریافت فکس بدون نیاز به دستگاه فکس و از طریق اینترنت

ارسال  و دریافت فکس تا چندی پیش یا با استفاده از دستگاه فکس  و یا با مودم دایال اپ و با استفاده از کامپیوتر صورت می گرفت  اما اینترنت باز هم کارها را ساده تر کرده است  و اکنون شما می توانید از طریق اینترنت فکس ارسال یا دریافت نمایید!!!!!

 

تا به حال به این فکر کرده اید که آیا می توان فکس را بدون دستگاه آن ، خط تلفن  و نرم افزار های دیگر دریافت یا ارسال نمود؟

شما نیز می خواهید از اینترنت فایلی را  بدون داشتن دستگاه فکس ارسال نمایید که طرف مقابل با دستگاه فکس ارسال  دریافت نماید؟

اگر شما دستگاه فکس نداشته باشید و طرفف مقابل شما دسترسی به اینترنت نداشته بااشد یا بالعکس  تا با ایمیل فایل ها را ارسال نماید تکلیف چیست؟

آیا شما نیز کافی نت دارید اما دستگه فکس برای ارسال و دریافت فکس ندارید؟

........

با ما همراه باشید تا پاسخ پرسش هایتان را دریافت نمایید.

سرویس فکس ابری  یا فکس از طریق اینترنت

در صورتی که شما نمی توانید از طریق ایمیل یا ازطریق دستگاه فکس ارسال نمایید فکس ابری می تواند به شما کمک نماید.

در این سرویس به شما یک شماره فکس اختصاصی تخصیص داده می شود. تمامی فکس های ارسالی به این شماره بصورت فایل PDF در ایمیل شخصی (سازمانی) شما و در صورت تمایل یک نسخه از آن در قسمت بایگانی حساب کاربریتان در سایت FAX.IR ذخیره می شود. جهت اطلاع رسانی بابت دریافت فکس نیز یک SMS به شماره موبایل شما با متن "دریافت فکس جدید از شماره ..." از سایت FAX.IR ارسال می گردد. شما می توانید شماره فکس فعلی خود را نیز به این شماره اختصاصی divert کرده و نیازی به اعلام مجدد شماره جدید خود نداشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  و همچنین ثبت نام  به سایت FAX.IR مراجعه کنید.

 

 

 تاريخ : دوشنبه 18 آذر 1392  | 07:55 ب.ظ | نویسنده : کوروش محمدی | نظرات 0